"שבוע אחד
שינה לי את החיים".

מעוניין לתרום?

כפר נהר הירדן הוקם כדי להעניק לילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות, גנטיות ומסכנות חיים ולילדים עם צרכים מיוחדים – חוויית נופש, הנאה ויצירה. הנופש ניתן לילד ולמשפחתו ללא תשלום.

הילדים המתארחים בכפר נהנים מפסק זמן של מספר ימים משגרת הטיפולים השוחקת. הם משתתפים בפעילות פיזית, רגשית וחברתית, באווירה משוחררת ותומכת, המלווה בהשגחה רפואית מלאה. פעילות זו גם תורמת רבות להתמודדותם הנפשית עם מצבם הרפואי, ומסייעת להם להגיב טוב יותר לטיפולים.
אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת התורמים של כפר נהר הירדן, אשר בזכותם אנו מסייעים לאלפי ילדים לחגוג את החיים.

אפשרויות תרומה

כפר נהר הירדן משתייך לרשת הבין-לאומית של כפרי נופש לילדים SeriousFun Children's Network, שהקים השחקן המנוח פול ניומן בארצות הברית בשנת 1988. אנו נאמנים למורשתו ולצוואתו, ואיננו גובים תשלום עבור השתתפותם של הילדים בפעילות המתקיימת בכפר. פעילות זו ממומנת אך ורק מתרומות, ולכן כל תרומה – קטנה כגדולה – תתקבל בברכה.


למידע נוסף ולתרומה >


שיתופי פעולה

אנו רואים חשיבות רבה בבניית קשרים משמעותיים ובני-קיימא עם המגזר העסקי.
בין התאגידים התומכים בכפר ניתן למצוא חברות קטנות וגדולות מכל המגזרים.
שותפויות אלה מאפשרות לכם להשפיע ישירות על חייהם של מאות ילדים בשנה,
המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות.


למידע נוסף ולתרומה >


פרוייקט שגרירים צעירים

מאמינים שאחרי 5 שנות פעילות ומעל 7000 ילדים ובני נוער שנפשו בכפר, יש עדיין  ילדים ומשפחות במדינה שלא מכירים את הכפר?
אין מי שיכול להעיד יותר טוב על משמעות הנופש לילד/ה המתמודד/ת עם מחלה כרונית,
גנטית או מוגבלות, מכם - הילדים ובני משפחתם
זו ההזדמנות שלכם לעזור.


למידע נוסף  >


תרומות ציוד

הפעילות השוטפת בכפר נהר הירדן כרוכה בשימוש רב בציוד משרדי, שיקומי ורפואי ובחומרים מתכלים לצרכים שונים כגון חומרי אמנות ויצירה, ציוד אחזקה, חומרי ניקוי ועוד. תרומת ציוד ואביזרים לשימושים אלו תסייע לנו להמשיך ולקיים את הפעילויות השונות ולהפיק מהן את המיטב למען הילדים המתארחים בכפר.


ראה רשימת ציוד >


חנות הכפר - רכישה online

בחנות המקוונת של כפר נהר הירדן תמצאו מגוון פריטים ממותגים, אשר יגבירו את המודעות לפעילותו של הכפר. כל ההכנסות מהמכירות מסייעות למימון פעילויות המתקיימות בכפר ולשיפור איכות החיים של הילדים המתארחים בו.

 

למידע נוסף ולרכישה


מעונין לתרום בדרך אחרת?

מעוניינים להיות שגרירים של כפר נהר הירדן? רוצים לערוך אירוע התרמה או לתרום בדרכים אחרות?
השמים הם הגבול!
בזכות אנשים כמוכם נוכל להעניק את מתנת הנופש הפעיל לאלפי ילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות וגנטיות מסכנות חיים מכל רחבי הארץ ומכל שכבות הציבור.

לחץ ליצירת קשר


השפעת הנופש בכפר על הילדים מדהימה!

במחקר שנערך באוניברסיטת Yale הוכח ש-83% מהילדים החולים ששהו בכפרי הרשת שיפרו את כישוריהם החברתיים, את ביטחונם העצמי ואת עצמאותם. כמו כן, בעקיפין השפיע הדבר אף על המערכת החיסונית שלהם, שהגיבה טוב יותר לטיפולים הרפואיים שהיה עליהם לעבור, גם בבדיקה לאחר שישה חודשים.

חשוב לדעת – בין השנים 2012 (שנת עבודה מלאה ראשונה) ל-2016 עלה מספר הילדים החולים הנופשים בכפר ב-236%, בעוד שהוצאות התפעול שלנו גדלו ב-30% בלבד.