מכתב תודה – תומר איתן, נופש לכבדי שמיעה וחרשים אוגוסט 2017

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

תומר בנופש כפר נהר הירדן לילדים חרשים וכבדי שמיעה

בין ה 31.7 – 4.8 בננו תומר איתן, השתתף בנופש לילדים חרשים וכבדי שמיעה בכפר נהר הירדן. חששנו מעט. תומר בן 9 וחצי, ולמרות שהוא מאד אוהב לישון אצל חברים ומשפחה ואין לו בעיה לישון מחוץ לבית, הוא בכל זאת צעיר והוא לא הכיר אף אחד בנופש. תומר משולב בבית ספר רגיל, מקבל מורת שמע לבית ספר ואינו הולך לשמע אחה”צ כך שהוא לא מכיר שם את הילדים.

ברגע שהבאנו אותו לכפר ביום שני בבוקר החששות שליוו אותנו ההורים, החלו לרדת: תשומת הלב והיחס האישי בו מתקבלים לנופש גורמים לילד להרגיש כמלך לדקה ונותנים ביטחון. זה אולי היה הסיפור של השבוע המדהים הזה: לתת לילד תחושה שהוא חשוב, שרואים אותו ושיש מקום שבו רוצים ומצליחים לעשות לו רק כיף.

כבר בערב הראשון תומר סיפר על חברים חדשים והרגשנו שהוא רוצה לקצר בשיחה בכדי ללכת לשחק אתם. בשיחות בהמשך השבוע קיבלנו שוב ושוב את אותה ההרגשה, שיש לו כל כך הרבה מה לעשות שם שפשוט אין לו זמן לדבר אתנו. גם כאשר נהיה קצת קשה ולא הכול היה חלק עם כל הילדים, ונטייתו של תומר לקחת קשה כל דבר הנראה לו כלא הוגן ולהגיב בהתאם, זה נשטף מהר מאד אצלו בתוך זרם החוויות והטוב שהוא הרגיש שהוא מקבל שם. הזמינות של הצוות, פיסית ובעיקר בתשומת הלב לתומר ולנו כאשר זה קרה, הייתה רבה ונתנה לנו את ההרגשה שיש על מי לסמוך.

כמות החוויות שעברו עליו בכל כך הרבה תחומים: אמנות, ספורט, חברות וסתם הרגשה של כיף ושחרור, הייתה כה רבה שכאשר באנו לקחת אותו מצאנו ילד מוצף שהדבר המרכזי שהצליח לומר לנו זה “שהוא חייב, אבל ממש חייב להיות שם גם בשנה הבאה” וזה, אומר את הכול.

מבקשים להודות לכם מעומק הלב על החוויה שהענקתם לתומר ולנו.

יעל ודרור איתן[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle”][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”3503,3502,3499,3498,3511″ img_size=”200X200″][/vc_column][/vc_row]