שיתופי פעולה

אנו רואים חשיבות רבה בבניית קשרים ברי קיימא ומשמעותיים עם המגזר העסקי.
בין התאגידים התומכים בכפר ניתן למצוא חברות מכל המגזרים, קטנות וגדולות.
שותפויות אלה מאפשרות לכם השפעה מהותית וישירה על חייהם של מאות ילדים בשנה,
המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות.

תרומה תאגידית

בניית יחסים ארוכי טווח והדדיים עם הארגונים התומכים שלנו היא בעלת חשיבות עליונה עבורנו. בין התומכים הארגוניים ניתן למצוא ארגונים קטנים וגם חברות בין-לאומיות גדולות. אנחנו בטוחים כי שותפות עם כפר נהר הירדן תעזור להניע את הצוות שלך לגיוס כספים לשיפור חייהם של ילדים המתמודדים עם מחלות קשות.
לחצו למידע נוסף

גייסו כסף למען הכפר

עזרו לנו להביא את הקסם של כפר נהר הירדן לילדים ולמשפחות. אנו מציעים לכם ליזום פעילות בתחום הקרוב ללבכם ולתרום את ההכנסות לכפר נהר הירדן. בין שפע האפשרויות תוכלו להשתתף בקהילה או באירוע או ליצור קבוצה משלכם. אפשר למשל לאפות ולמכור עוגות, למכור יצירות אמנות שלכם או חפצים מיד שנייה, לערוך תחרות ספורט או כל דבר אחר שתעלו על דעתכם.
לחצו למידע נוסף

חברות מתנדבות

כפר נהר הירדן משתף פעולה עם חבָרות, אשר מקיימות בכפר ימי התנדבות של עובדי החברה לצורך חידוש, ניקיון, צביעה והכנת הכפר לחניכים. יום התנדבות כזה יכול להיות הזדמנות נפלאה לגיבוש הצוות ולהניעו לפעול לטובת הילדים שלנו. את ימי ההתנדבות ניתן לקיים בימים שבהם לא מתארחים ילדים בכפר.
לחצו למידע נוסף

ימי גיבוש וכיף לאירועי חברה

אם אתם רוצים לערוך יום גיבוש צוות, ישיבת צוות או הנהלה, כנס מקצועי, אירוע חברה או פינוק עבור צוות העבודה – כפר נהר הירדן יכול לספק את השילוב האידיאלי של מתקנים ופעילויות כדי לענות על דרישותיכם בכל מידה וצורך. חשוב להדגיש כי אנו יכולים לארח קבוצות רק כאשר אין ילדים ומשפחות בכפר.
לחצו למידע נוסף

שיתופי פעולה מנצחים

מוריס קאהן

בכל פעם שאני מבקר בכפר, אני מתפעל מיופיו של המקום, מהמרחבים הירוקים ומתרגש לפגוש את הילדים ששמחים לשכוח מהמחלות של עצמם ולפחות לכמה ימים, להרגיש כמו ילדים בריאים.

כלל ביטוח

החיבור עם כפר נהר הירדן מסב לכולנו בכלל ביטוח גאווה, התרגשות ושמחה.

GSK ישראל

בסופו של יום אנחנו מרגישים שהצלחנו לא רק לתת אלא גם לקבל ושואפים להמשיך ולהעמיק את הקשר הלאה.