מעוניינים לתרום ?

בכדי לאפשר לילדים המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות ולילדים עם מוגבלויות חוויית נופש, הנאה ויצירה, ללא תשלום, אנחנו זקוקים לתרומתך!

לעולם לא יידרש מילד או משפחתו תשלום עבור השהייה בכפר. פעילות הכפר מתאפשרת בזכות מאות רבות של מתנדבים ורוחב ליבם של תורמים פרטיים, תאגידים, משרדי ממשלה וקרנות בארץ ובחו”ל. הצטרפותך למשפחת התורמים לכפר, תאפשר לנו להביא כיף והנאה, צמיחה וגיבוש לאלפי ילדים המתמודדים עם מחלות קשות ובני משפחותיהם. תודה מקרב לך על נדיבותך.

למה לתרום לכפר נהר הירדן?

כל שקל המושקע בתרומה בכפר נהר הירדן מאפשר לעוד ילד או ילדה בגילאי 9 – 18 להגיע לכפר למחזור נופש של 3- 5 ימים, בו הם יכולים לחוות חוויות ילדות ונעורים שכולנו רואים כמובן מאליו וזאת עקב מחלתם או מוגבלותם:

לישון מחוץ לבית בפעם הראשונה

להנות ממדורה וא"ש לילה

לפגוש את קבוצת השווים להם

להופיע על הבמה בערב כשרונות

לשחות בבריכת שחייה מונגשת להם

להשתתף בפעילות אתגרית ייחודית

% 0

מבוגרי הכפר דיווחו כי הנופש שחוו שיחק תפקיד בביסוס חוויות ההצלחה שליוו אותם לטווח הארוך.

% 0

דיווחו על אימוץ הרגלי בריאות שנחשפו אליהם בנופש, כולל איכות חיים הקשורה לתזונה, סנגור עצמי ויחסם כלפי המחלה.

אפשרויות תרומה

כפר נהר הירדן משתייך לרשת הבין-לאומית של כפרי נופש לילדים SeriousFun Children’s Network, שהקים השחקן המנוח פול ניומן בארצות הברית בשנת 1988. אנו נאמנים למורשתו ולצוואתו, ואיננו גובים תשלום עבור השתתפותם של הילדים בפעילות המתקיימת בכפר. פעילות זו ממומנת אך ורק מתרומות, ולכן כל תרומה – קטנה כגדולה – תתקבל בברכה.

עיגול לטובה

באמצעות עיגול לטובה בכרטיס האשראי תעוגל כל עסקה שתבצעו לשקל הקרוב, והאגורות שיעוגלו יתרמו למימון נופש מלא חוויות – ללא עלות – לילדים המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות וילדים עם מוגבלויות.

לדוגמא:   קניתם ב-56.80 ₪   >>   שילמתם 57 ₪   >>   תרמתם 20 אגורות

שיתופי פעולה

אנו רואים חשיבות רבה בבניית קשרים משמעותיים ובני-קיימא עם המגזר העסקי. בין התאגידים התומכים בכפר ניתן למצוא חברות קטנות וגדולות מכל המגזרים. שותפויות אלה מאפשרות לכם להשפיע ישירות על חייהם של מאות ילדים בשנה, המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות. 

למידע נוסף ולתרומה >  

 

פרוייקט שגרירים צעירים

מאמינים שאחרי 5 שנות פעילות ומעל 7000 ילדים ובני נוער שנפשו בכפר, יש עדיין  ילדים ומשפחות במדינה שלא מכירים את הכפר?
אין מי שיכול להעיד יותר טוב על משמעות הנופש לילד/ה המתמודד/ת עם מחלה כרונית,
גנטית או מוגבלות, מכם – הילדים ובני משפחתם
זו ההזדמנות שלכם לעזור.

למידע נוסף  >

תרומות ציוד

הפעילות השוטפת בכפר נהר הירדן כרוכה בשימוש רב בציוד משרדי, שיקומי ורפואי ובחומרים מתכלים לצרכים שונים כגון חומרי אמנות ויצירה, ציוד אחזקה, חומרי ניקוי ועוד. תרומת ציוד ואביזרים לשימושים אלו תסייע לנו להמשיך ולקיים את הפעילויות השונות ולהפיק מהן את המיטב למען הילדים המתארחים בכפר.

ראה רשימת ציוד >

 

מעונין לתרום בדרך אחרת?

מעוניינים להיות שגרירים של כפר נהר הירדן? רוצים לערוך אירוע התרמה או לתרום בדרכים אחרות?
השמים הם הגבול!
בזכות אנשים כמוכם נוכל להעניק את מתנת הנופש הפעיל לאלפי ילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות וגנטיות מסכנות חיים מכל רחבי הארץ ומכל שכבות הציבור.

השפעת הנופש בכפר על הילדים מדהימה!

במחקר שנערך באוניברסיטת Yale הוכח ש-83% מהילדים החולים ששהו בכפרי הרשת שיפרו את כישוריהם החברתיים, את ביטחונם העצמי ואת עצמאותם. כמו כן, בעקיפין השפיע הדבר אף על המערכת החיסונית שלהם, שהגיבה טוב יותר לטיפולים הרפואיים שהיה עליהם לעבור, גם בבדיקה לאחר שישה חודשים.

חשוב לדעת – בין השנים 2012 (שנת עבודה מלאה ראשונה) ל-2016 עלה מספר הילדים החולים הנופשים בכפר ב-236%, בעוד שהוצאות התפעול שלנו גדלו ב-30% בלבד.

כפרGift – החנות המקוונת של הכפר

בחנות המקוונת של כפר נהר הירדן, תמצאו מגוון פריטים ממותגים, אשר יאפשרו לכולנו להעלות את המודעות לפעילותו של הכפר. כל ההכנסות מהפריטים שתרכשו, תשמשנה תרומה לפעילויות המתקיימות בכפר ולשיפור איכות החיים של הילדים המתארחים בכפר.