סוף שבוע משפחות אפילפסיה לא מאוזנת

מועד הנופש 24-26/01/2019 ימים חמישי עד שבת.
הנופש מיועד לילדים בגילאי 5-18 המתמודדים עם אפילפסיה לא מאוזנת (הפרעה פרכוסית קשה לאיזון) ושמצבם הרפואי / סיעודי מחייב תמיכה סיעודית וליווי של בני המשפחה. הנופש הוא לילד ולבני משפחתו ללא עלות.
הרישום לנופש הנו בשיטת “כל הקודם זוכה” (תינתן עדיפות למשפחות שטרם נפשו בכפר). רק פניות מתאימות תענינה.
לרישום ראשוני לחץ כאן 

סוף שבוע משפחות C.P

מועד הנופש 21-23/02/2019 ימים חמישי עד שבת.
הנופש מיועד לילדים בגילאי 5-18 המתמודדים עם CP ושמצבם הרפואי / סיעודי מחייב תמיכה סיעודית וליווי של בני המשפחה. הנופש הוא לילד/ה ולבני משפחתו ללא עלות. הנופש הוא לילד/ה ולבני משפחתו ללא עלות. הרישום לנופש הינו בשיטת “כל הקודם זוכה” (תינתן עדיפות למשפחות שטרם נפשו בכפר).
לרישום ראשוני לחץ כאן 

סוף שבוע משפחות רט RETT

מועד הנופש 14-16/3/2019 ימים חמישי עד שבת.
הנופש מיועד לילדים בגילאי 5-18 המתמודדים עם תסמונת רט ושמצבם הרפואי / סיעודי מחייב תמיכה סיעודית וליווי של בני המשפחה. הנופש הוא לילד/ה ולבני משפחתו ללא עלות. הנופש הוא לילד/ה ולבני משפחתו ללא עלות. הרישום לנופש הינו בשיטת “כל הקודם זוכה” (תינתן עדיפות למשפחות שטרם נפשו בכפר).
לרישום ראשוני לחץ כאן 

סוף שבוע משפחות קנולות – מונשמים ולא מונשמים

מועד הנופש 4-6/4/2019 ימים חמישי עד שבת.
הנופש מיועד לילדים בגילאי 5-18 המתמודדים עם קנולות – מונשמים ולא מונשמים ושמצבם הרפואי / סיעודי מחייב תמיכה סיעודית וליווי של בני המשפחה. הנופש הוא לילד/ה ולבני משפחתו ללא עלות. הנופש הוא לילד/ה ולבני משפחתו ללא עלות. הרישום לנופש הינו בשיטת “כל הקודם זוכה” (תינתן עדיפות למשפחות שטרם נפשו בכפר).
לרישום ראשוני לחץ כאן 

חופשת פסח – נופש לילדים המתמודדים עם כבדות ראיה ועיוורון

מועד הנופש 15-18/4/2019 ימים שני עד חמישי.
הנופש מיועד לילדים בגילאי 9-18 המתמודדים עם כבדות ראיה או עיוורון. מיועד לילדים שהינם עצמאיים בפעולות היומיום ולומדים בחינוך הרגיל. הנופש לילד/ה ללא עלות. הרישום לנופש הינו בשיטת “כל הקודם זוכה” (תינתן עדיפות למשפחות שטרם נפשו בכפר).
לרישום ראשוני לחץ כאן