בואו והצטרפו גם אתם למשפחת כפר נהר הירדן


להתנדב בכפר נהר הירדן

כפר נהר הירדן הינו עמותה ובשל כך חלק ניכר מהפעילות מבוסס על התנדבות.
ממש לשם כך יש לנו משפחה גדולה ומיוחדת של מתנדבים המגיעים אלינו למילוי תפקידים שונים: רופאים, אחיות, מדריכים חברתיים, מפעילי סדנאות, עובדי מנהלה, עובדים סוציאליים, מנחי קבוצות, מדריכי סיורים, מתנדבי חדר מצב, מתנדבי אפייה, עזרה במטבח, ליווי דיאטות מיוחדות, צילום, תרגום ועוד…
בזכות מתנדבי הכפר, בשנת 2014 קיבלנו את אות הנשיא למתנדב, מנשיא המדינה דאז מר שמעון פרס ז”ל. אנחנו יכולים לומר כי בלי המתנדבים שלנו לא היינו יכולים לקיים את פעילותנו הענפה ועל כך, נתונה להם מלוא תודתנו והערכתנו.
המתנדבים, מגיעים אלינו מכל קשת החברה הישראלית על גווניה הרבים, מסייעים לנו להעביר מסר של פתיחות וקבלה ומאפשרים למגוון גדול של חניכים להתחבר אל ההתרחשות בכפר.

אז אם אתם בגילאי 18 ומעלה ומרגישים מיוחדים, שמחים ומצחיקים, רגישים ובעלי יכולת הכלה ורצון לתת, נשמח אם תמצאו עצמכם מתאימים לאחת מאפשרויות ההתנדבות בכפר.

כל אדם הפונה בבקשה להתנדב בכפר עובר תהליך מיון, הכולל ריאיון אישי, שמטרתו לבחון את התאמתו לתפקידי ההתנדבות השונים ולמצוא אתו את ההתנדבות שתתאים לו “כמו כפפה ליד”.
לאחר מכן יהיה עליו למלא ערכת רישום, ובמקביל מתבצע תהליך שיבוצו למחזור הנופש המתאים ביותר עבורו.

להרשמה נא לשלוח מייל

( כולל שם מלא ומחזור להתנדבות )

טלפון: 963 / 995 / 04-6608989 
אימייל: volunteer@jrv.org.il

מחכים לכם בכפר.
מחלקת התנדבות
צוות הדרכה >


צוות רפואי >


שנת שירות >

התנדבות מיוחדת לאנשים מיוחדים

שנת שירות ושירות לאומי (שש”ל) בכפר נהר הירדן

לב-לבו של צוות ההדרכה של הכפר הוא הקומונה. בקומונה שלנו מתנדבים בני נוער לשנת שירות ושירות לאומי, ומשרתים בכפר מספטמבר עד סוף אוגוסט.
חברי הקומונה גרים בכפר בביתן משלהם, וממלאים תפקידים רבים ומגוונים בחיי הכפר – בהדרכה, בלוגיסטיקה של הנופש, בליווי מבקרים ועוד.
שירות בכפר נהר הירדן מזמן מפגש עם ילדים ובני נוער המתמודדים עם מחלות כרוניות, גנטיות ומסכנות חיים וכן עם ילדים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים. השהות הצמודה של המדריכים לילדים במהלך הנופש מסייעת לילדים להתגבר על החששות, להיפתח ולגלות בעצמם כוחות חדשים.
לצוות הקומונה מצטרפים מדי שבוע גם מדריכים מתנדבים מכל רחבי הארץ להדרכת הילדים.

קומונה ז’ מונה 20 בני שירות ושירות לאומי מכל הארץ, וממגזרים רבים בדיוק כמו ילדי הכפר. צוות הקומונה, הנקראים בכפר שש”ל, מהווים את בסיס צוות ההדרכה. כאן הם נפגשים עם ילדים ממקומות שונים ורקעים מגוונים ומבצעים עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד. חברי הקומונה מתגוררים בכפר כשנה ומקבלים חוויה של פעם בחיים. הם הלב הצעיר והפועם של הכפר.

קומונה ו’ מונה 20 בני שירות ושירות לאומי מכל הארץ, המהווים את ליבו הפועם והצעיר של הכפר ואת בסיס צוות ההדרכה. השירות בכפר מזמן להם חוויות רבות ועבודה עם סוגי אוכלוסיות ילדים שונות ומגוונות, עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד. חברי הקומונה משרתים בכפר במשך כשנה ואף גרים בו במגורים נוחים ומרווחים.

קומונה ה’ מנתה 18 בני שירות ושירות לאומי מכל הארץ, שהיוו את ליבו הפועם והצעיר של הכפר ואת בסיס צוות ההדרכה. השירות בכפר זימן להם חוויות רבות ועבודה עם סוגי אוכלוסיות ילדים שונות ומגוונות, עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד. חברי הקומונה משרתים בכפר במשך כשנה שבסיומה התגייסו חלקם לצה”ל או המשיכו במסגרות התנדבות אחרות. הם ממשיכים להיות בקשר עם הכפר וממשיכים להגיע להתנדבות בכפר כמדריכים.

קומונה ד’ מנתה 18 בני שירות ושירות לאומי מכל הארץ, שהיוו את ליבו הפועם והצעיר של הכפר ואת בסיס צוות ההדרכה. השירות בכפר זימן להם חוויות רבות ועבודה עם סוגי אוכלוסיות ילדים שונות ומגוונות, עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד. חברי הקומונה משרתים בכפר במשך כשנה שבסיומה התגייסו חלקם לצה”ל או המשיכו במסגרות התנדבות אחרות. הם ממשיכים להיות בקשר עם הכפר וממשיכים להגיע להתנדבות בכפר כמדריכים.

קומונה ג’ מנתה 13 בני שירות ושירות לאומי מכל הארץ, שהיוו את ליבו הפועם והצעיר של הכפר ואת בסיס צוות ההדרכה. השירות בכפר זימן להם חוויות רבות ועבודה עם סוגי אוכלוסיות ילדים שונות ומגוונות, עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד. חברי הקומונה משרתים בכפר במשך כשנה שבסיומה התגייסו חלקם לצה”ל או המשיכו במסגרות התנדבות אחרות. הם ממשיכים להיות בקשר עם הכפר וממשיכים להגיע להתנדבות בכפר כמדריכים.

קומונה ב’ מנתה 18 בני שירות ושירות לאומי מכל הארץ, שהיוו את ליבו הפועם והצעיר של הכפר ואת בסיס צוות ההדרכה. השירות בכפר זימן להם חוויות רבות ועבודה עם סוגי אוכלוסיות ילדים שונות ומגוונות, עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד. חברי הקומונה משרתים בכפר במשך כשנה שבסיומה התגייסו חלקם לצה”ל או המשיכו במסגרות התנדבות אחרות. הם ממשיכים להיות בקשר עם הכפר וממשיכים להגיע להתנדבות בכפר כמדריכים.

קומונה א’ מנתה 7 בנות שירות ושירות לאומי מכל הארץ, שהיוו את ליבו הפועם והצעיר של הכפר ואת בסיס צוות ההדרכה. השירות בכפר זימן להם חוויות רבות ועבודה עם סוגי אוכלוסיות ילדים שונות ומגוונות, עבודת הדרכה, לוגיסטיקה של מחזורי הנופש, ליווי משפחות ועוד.


התנדבויות נוספות >


סיפורי מתנדבים >