שבוע אחד שינה לי את החיים
בואו והצטרפו גם אתם למשפחת כפר נהר הירדן

כפר נהר הירדן הינו עמותה ובדומה לעמותות אחרות, גם אצלנו חלק ניכר מהפעילות מבוסס על התנדבות.
ממש לשם כך יש לנו משפחה גדולה ומיוחדת של מתנדבים המגיעים אלינו בתפקידים שונים: רופאים, אחיות, מדריכים חברתיים, מפעילי סדנאות, מנהלה, עובדים סוציאליים, מנחי קבוצות, מדריכי סיורים, מתנדבי חדר מצב, אפייה, עזרה במטבח, ליווי דיאטות מיוחדות, תרגום ועוד...
בשנת 2014 קיבלנו בזכות מתנדבי הכפר את אות הנשיא למתנדב, מנשיא המדינה דאז מר שמעון פרס ז"ל. ובשנת 2017 קיבלנו את מגן שר הבריאות למתנדבים מצטיינים. אנחנו יכולים לומר בלב שלם כי בלי המתנדבים שלנו לא היינו יכולים לקיים את פעילותנו הענפה ועל כך, נתונה להם מלוא תודתנו והערכתנו.
המתנדבים, מגיעים אלינו מכל קשת החברה הישראלית על גווניה הרבים, ומסייעים לנו להעביר מסר של פתיחות וקבלה ומאפשרים למגוון גדול של חניכים להתחבר אל ההתרחשות בכפר.
אז אם אתם בגילאי 18 ומעלה ומרגישים מיוחדים, שמחים ומצחיקים, רגישים ובעלי יכולת הכלה ורצון לתת, נשמח אם תמצאו עצמכם מתאימים לאחת מאפשרויות ההתנדבות בכפר:
כל אדם הפונה בבקשה להתנדב בכפר עובר תהליך מיון, הכולל ריאיון אישי, שמטרתו לבחון את התאמתו לתפקידי ההתנדבות השונים ולמצוא אתו את ההתנדבות שתתאים לו "כמו כפפה ליד".
לאחר מכן עליו למלא ערכת רישום, ובמקביל מתבצע תהליך שיבוצו למחזור הנופש המתאים ביותר עבורו.

הדרכה חברתית:
צוות זה מלווה את החניכים במהלך כל הפעילות לאורך כל מחזור הנופש (24/7), לחוויית שהיה בטוחה, שמחה ומחזקת בכפר. מתנדבי ההדרכה החברתית מגיעים לכפר יום לפני פתיחת המחזור אליו נרשמו ליום אוריינטציה להכשרת צוות ההדרכה המתנדב.
להרשמה

צוות רפואי
מרפאת כפר נהר הירדן נותנת מענה רפואי מקצועי לילדים השוהים בכפר 24 שעות ביממה.למרפאה דרושים רופאים ואחיות מתנדבים, כולל תורנויות לילה, חלקן on call. מיועד לסגל רפואי בלבד: רופאים, סגל סיעודי מוסמך, פאראמדיקים ורוקחים- ההתנדבות הינה למחזור נופש מל 3-5 ימים.
להרשמה

צוות מינהלה ותפעול
להפעלת הכפר אנו זקוקים למתנדבים לעזרה לצוות הקבוע המפעיל את הכפר (גינון, מטבח, נהגים, מזכירות ואנשי מחשבים).
להרשמה

סדנאות חד פעמיות
אם אתם בעלי תחום מקצועי ספציפי שניתן לשלב אותו כסדנא חד פעמית בכפר (מדיטציה, ג'אגלינג, תכשיטנות, עיצוב שיער ועוד ועוד) ואתם מוכנים לתרום מזמנכם – זה הזמן והמקום!
להרשמה

אחת האפשרויות מעניינת אתכם? מלאו את הטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!!