"שבוע אחד
שינה לי את החיים".

מעוניין לתרום?

כפר נהר הירדן הוקם כדי להעניק לילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות, גנטיות ומסכנות חיים ולילדים עם מוגבלויות, חווית נופש, הנאה ויצירה - ללא עלות למשפחתם.

הילדים המתארחים בכפר נהנים מפסק זמן של מספר ימים משגרת הטיפולים השוחקת ולוקחים חלק בפעילות פיזית, רגשית וחברתית, באווירה משוחררת ותומכת, המלווה בהשגחה רפואית מלאה. פעילות זו תורמת משמעותית להתמודדותם הנפשית עם מצבם הרפואי והיא אף מסייעת להם להגיב טוב יותר לטיפולים התרופתיים. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת התורמים של כפר נהר הירדן, אשר בזכותם אנו מסייעים לאלפי ילדים לחגוג את החיים!


אפשרויות תרומה

כפר נהר הירדן משתייך לרשת הבינלאומית של כפרי נופש לילדים
Network s'Children SeriousFun שהוקמה בארצות הברית בשנת 1988
ע"י השחקן פול ניומן. אנו נאמנים למורשתו ולצוואתו ואיננו גובים תשלום
עבור השתתפותם של הילדים בפעילות המתקיימת בכפר. פעילות זו ממומנת
אך ורק ע"י תורמים ולכן, כל תרומה, קטנה כגדולה, תתקבל בברכה!


למידע נוסף ולתרומה >


שיתופי פעולה

כפר נהר הירדן מקיים שיתופי פעולה פוריים עם חברות וארגונים מהמגזר העסקי והציבורי ומעמיד לרשותם את מתקני הכפר, בימים בהם לא מתקיימת פעילות לילדים. כל יום כיף וגיבוש אתגרי, אירוע עסקי, כנס מקצועי, או יום עיון שתבחרו לקיים בכפר נהר הירדן, יותאם אישית לרצונות ולצרכים שלכם וכל הכנסותיו יוקדשו כתרומה ישירה לרווחת ילדי הכפר.


למידע נוסף ולתרומה >


תרומות ציוד

הפעילות השוטפת בכפר נהר הירדן, כרוכה בשימוש רב בציוד משרדי. שיקומי ורפואי ובחומרים מתכלים לצרכים שונים: חומרי אומנות ויצירה, ציוד אחזקה, חומרי ניקיון ועוד. תרומת ציוד ואביזרים לשימושים אלו, תסייע לנו להמשיך ולקיים את הפעילויות השונות ולהפיק מהן את המיטב, למען הילדים המתארחים בכפר.


למידע נוסף ולתרומה >


חנות הכפר - רכישה online

בחנות המקוונת של כפר נהר הירדן, תמצאו מגוון פריטים ממותגים, אשר יאפשרו לכולנו להעלות את המודעות לפעילותו של הכפר. כל ההכנסות מהפריטים משמשות תרומה לפעילויות המתקיימות בכפר ולשיפור איכות החיים של הילדים המתארחים בכפר.

 

בקרוב


מעונין לתרום בדרך אחרת?

מעוניינים להיות שגרירים של כפר נהר הירדן? רוצים לערוך אירוע התרמה או לתרום בדרכים אחרות? השמיים הם הגבול! בזכות אנשים כמוכם, נוכל להעניק את מתנת הנופש הפעיל לאלפי ילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות וגנטיות מסכנות חיים, מכל רחבי הארץ ומכל שכבות הציבור.

 

לחץ ליצירת קשר


לתרומה שלכם, השפעה ארוכת טווח! במחקר שנערך באוניברסיטת Yale ,הוכח כי %83 מהילדים החולים ששהו בכפרי s'Children SeriousFun Network עליהם נמנה כפר נהר הירדן, שיפרו את כישוריהם החברתיים, את ביטחונם העצמי ואת עצמאותם. שיפור זה נמצא כבעל השפעה חיובית על המערכת החיסונית של הילדים שהשתתפו במחקר ועל תגובת גופם לטיפולים הרפואיים! הצלחה זו באה לידי ביטוי בעלייה בביקושים לנופשים בכפר נהר הירדן: ב-5 שנות פעילותו של הכפר, חלה צמיחה של %240 בכמות הילדים שהתארחו בו. למרות הגידול הדרמטי בהיקפי הפעילות, הכפר ממשיך להתנהל ביעילות רבה והוצאות התפעול שלו גדלו בתקופה זו ב-%30 בלבד.