כנסים ואירועים בכפר נהר הירדן

כל ההכנסות מקיום האירועים קודש לילדי כפר נהר הירדן

כשאתם בוחרים לקיים אירוע בכפר נהר הירדן, אתם נהנים גם מהמתחם הייחודי והשירות האדיב, וגם מהאפשרות לתת למען ילדים וילדות המתמודדים עם מחלה קשה.

כפר נהר הירדן, השוכן בגליל התחתון, הוא כפר הנופש היחיד בישראל המיועד לילדים וילדות המתמודדים עם מחלות קשות ומעניק להם חוויה קסומה ומעצימה, בליווי רפואי מלא וללא כל עלות.

המתחמים

כפר נהר הירדן השוכן כחמש דקות מצומת גולני נבנה בסטנדרט אדריכלי גבוה על שטח יפיפה של 250 דונם, המעניקים תחושת חופש, השראה ויצירה. בכפר מגוון מתחמים מאובזרים המתאימים לקיום כנסים ואירועים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. במקום ניתן לקיים אירועים עסקיים ופרטיים, ישיבות, סדנאות העשרה, ימי עיון, ימי כיף וגיבוש, מופעים ואירועי חברה, החל מ 10 ועד 400 איש.

הפעילות העסקית בכפר מתקיימת בימים בהם לא מתארחים ילדים, על מנת לכבד את פרטיותם ולשמור על רציפות הפעילות. 

אולם התיאטרון ע"ש חיים טופול

חדר אוכל וכנסים

מגוון חדרי ישיבות

מתחמים נוספים

אירוע חברתי-ערכי

סיור בכפר נהר הירדן

הכפר הייחודי הוקם ונבנה כולו במטרה לארח ילדים וילדות המתמודדים עם מחלות קשות ומוגבלויות שונות. הסיור בכפר מאפשר להתרשם מהחשיבה שהושקעה כדי להקים ולטפח מרחב נגיש, מהנה, מעצים ובטוח – יחיד מסוגו בעולם.
בביקור במתקני הכפר השונים ותשמעו סיפורים מרתקים החל מחזונו של פול ניומן בשנות השמונים, דרך היוזמה להקמת הכפר יחד עם השחקן המצליח חיים טופול ז”ל ועד העדויות על ההשפעה משנת החיים של פעילות הכפר היום על הילדים והילדות המתארחים בו.

כיף כתפיסה חינוכית

הרצאה מרתקת המספקת הצצה לגישה החינוכית הייחודית של כפר נהר הירדן

בעוד שמתארחים בכפר אלפי ילדים וילדות בשנה, המתמודדים עם עשרות מצבים רפואיים מורכבים, שונים ומגוונים – פותחה בכפר נהר הירדן תפיסה חינוכית ייחודית המותאמת לכלל האוכלוסיות המגיעות לכפר, ועם זאת מאפשרת להעניק חוויה מותאמת אישית לכל ילד וילדה.

מתאים במיוחד לצוותי חינוך, הדרכה, טיפול והוראה. 

מפגש עם מנכ”ל העמותה, שלום אשכנזי

כשש שנים לאחר שתרם כליה בתרומה אלטרואיסטית, החליט שלום אשכנזי לעזוב תפקיד מצליח במגזר העסקי כמנכ”ל מלון קיבוץ לביא, ולעבור לעשייה חברתית. בהרצאתו מספר מה הניע אותו לתת את כלייתו לאדם אנונימי, על המעבר מהמגזר העסקי למגזר השלישי, על הכלים שלקח עימו מבית המלון המצליח אל כפר הנופש לילדים חולים ועל החזון והתוכניות לעתיד עבור כפר נהר הירדן.
ההרצאה מעניקה כלים והשראה רבה לשילוב עשייה עסקית עם תרומה חברתית.

יצירת קשר